preloader preloader preloader preloader preloader preloader preloader preloader preloader preloader preloader preloader preloader
   
 
 
 

Ochrana soukromí

  ČESKY
Datum účinnosti: 20. června 2020 / Datum poslední aktualizace: 1. května 2022
Studio Naucme.cz - Jihlava, CZ
Všechny naše aplikace jsou navrženy pro maximální bezpečnost dětí. Včetně nejmenších pod dohledem rodičů. Aplikace a hry zaměřené na dětské publikum zpřístupňujeme prostřednictvím obchodů s aplikacemi. Ochranu osobních údajů bereme velmi vážně a tyto zásady mají za cíl informovat vás o tom, jaké informace shromažďujeme a jak je používáme. Tyto zásady ochrany osobních údajů se vztahují na všechny aplikace vyvinuté v našem studiu a mají chránit právo uživatele na důvěrnost.
1. Shromažďování informací
- Neshromažďujeme o vás žádné osobní údaje. Neshromažďujeme ani žádné analytické údaje o uživatelích a jejich chování v aplikacích.
Naše aplikace obsahují pouze vzdělávání, zábavu a radost z objevování.
2. Reklama
- Všechny aplikace jsou zcela bez reklam. Zmínky o našich dalších apkách najdete pouze v případě, že souvisí s aktuálním obsahem nebo jsou součástí balíčku. Tyto odkazy jsou za rodičovskou bránou, dostatečně chráněné proti náhodnému otevření. Například prostřednictvím obtížných otázek, které zvládnou vyřešit pouze dospělí.
3. COPPA
Dodržujeme zákon o ochraně soukromí dětí na internetu. Vědomě neshromažďujeme osobní údaje dětí mladších 13 let. Vaše osobní údaje proto nebudeme bez vašeho souhlasu šířit externím subjektům.
4. Platby
Naše aplikace nikdy nebudou obsahovat žádné nákupy v aplikaci. Prostě v nich nikdy nenaleznete žádné platby za obsah. Platby za aplikace v obchodě jsou spravovány přímo prostřednictvím společnosti Apple pro zařízení se systémem iOS nebo prostřednictvím společnosti Google pro zařízení se systémem Android. Údaje o platbách spravují pouze tyto společnosti. My k nim nemáme přístup a dostáváme pouze anonymizované účtenky. Pokud nejste spokojeni, můžete v těchto obchodech požádat o bezpečné vrácení peněz.
5. Změny
Tento dokument můžeme čas od času aktualizovat. Pro seznámení se změnami vám doporučujeme občas kontrolovat tuto stránku.
6. Kontakty
Můžete nás kdykoli kontaktovat v jakékoli záležitosti na hry@naucme.cz.
Nebo prostřednictvím souvisejících kontaktů či chatu na této stránce.
Pavel Vitešník, DiS. - NaučMě.cz
Bezručova 1580/7, Jihlava, Česká republika, +420 737572664

  ENGLISH - PRIVACY POLICY
 
 
© 2009-2023 NaucMe.cz - Vzdělávací české aplikace pro iPad, iPhone, Android a web | Spravovat obsah