preloader preloader preloader preloader preloader preloader preloader preloader preloader preloader preloader preloader preloader
   
 
 
 

archiv aktualit

 13.2.2019  Aktualizace písanky o kaligrafické pero a vylepšení grafiky. Brzy bude i Azbuka.
 23.9.2016  Dokončujeme sérii nejužitečnějších skolních pomůcek. Pro předškoláky první slova, pro prvňáčky česká písanka, nejrozsáhlejší logopedie, matematika a ve výrobě je prvouka.

 14.3.2015  Pro tablety byla vypuštěna aplikace Hravé učení - PR článek na Ona iDnes je zde.


 05.12.2014  Na trh dorazily před vánoci obnovené MaxPady 2014, které mají předinstalované naše aplikace. Nová generace tabletů pro děti je podstatně propracovanější. Rapidně se zvýšila výdrž baterie, kvalita displeje a vlastnosti, které z něj dělají užitečnější zařízení. Nově také jeden tablet postačí celé rodině, protože můžete připravit profil pro každého člena domácnosti zvlášť.
Recenze na webu VaseDeti zde a na serveru Týden.cz zde.

image/jpegPředvánoční trh zaplavily tablety MaxPad7.  Z toho důvodu se pozdržely práce na ostatních aplikacích. Dávalo smysl, aby hardware pro děti obsahoval programy zadarmo. Doopravdy, s každým MaxPadem od GoGenu máte už v základu kompletní balík našich aplikací.
image/jpeg


Zatím pouze pro iPad vyšel produkt "Animovaná první pomoc" - Nejlepší aplikace všech dob pro výuku první pomoci pro malé i velké. Desítky kapitol, díky kterým se naučíte poskytovat první pomoc doslova ve všech situacích. Resuscitace, polohování, tepelná poranění, zlomeniny, infarkt a mnoho dalšího. Vše zpracováno zábavnou, animovanou formou.vyšel MALÝ ZÁCHRANÁŘ Profesionálně zpracovaný balíček celkem 33 jednotlivých her pro Vaše děti. Vše poutavou a naučnou formou. Osvojí si vědomosti, jak se chovat v různých rizikových situacích a naučí se řešit problémy běžného života.
"Dopravní výchova" obsahuje přes hodinu a půl zábavy. Reportáž o projektu na TV Nova zdev České televizi zdeObjevili jsme se v první desítce v AppStore a vyšla nám velká recenze na Applišti.
 image/jpeg
Pracujeme intenzivně na tom, aby všechny kurzy z produkce "Asociace Záchranný kruh" byly převedeny pro tablety.
Plánované datum dokončení převodu dalších kurzů je do prázdnin 2013. Stav výroby můžete sledovat v sekcích tohoto webu, které se věnují každému z nových projektů jednotlivě.
 
© 2009-2023 NaucMe.cz - Vzdělávací české aplikace pro iPad, iPhone, Android a web | Spravovat obsah