preloader preloader preloader preloader preloader preloader preloader preloader preloader preloader preloader preloader preloader
   
 
 
 

Česká písanka

 $3.99  $3.99


Nově: Česká písanka má teď v sobě i ukrajinskou písanku! Obsahuje psací i tiskací latinku a abetku. Nově v ní je obsažena anglická písanka (jiný druh zápisu oproti češtině). A vlaječka white-blue-white slouží pro azbuku. Máte teď v tabletu i mobilu jeden nástroj pro čtyři druhy písma včetně výslovnosti.


Interaktivní učebnice pro předškolní a školní děti pomůže zlepšit jemnou motoriku a ukáže, jak správně psát abecedu a číslice. Grafomotorická cvičení děti naučí uvolnit ruku a kreslit rovné, vlnité a zaoblené čáry v různých směrech a pečlivě obkreslovat jednoduché tvary. Nejrozsáhlejší částí je nácvik psacích a tiskacích písmen, včetně velké a malé varianty. Pomocné linky vymezují správný tvar a sklon písmene. Animovaná tečka vede ruku ve správném tažení čáry a radí dítěti, kde má začít a jak pokračovat ve psaní. Hra nám odhalí, zda děti dovedou k sobě správně přiřadit psací a tiskací variantu. Psaní lze ovládat prstem, ale doporučujeme používat pero pro tablety, tzv. stylus, který dětem pomůže i se správným úchopem pera. Teď už to konečně zvládnete snadno!

image/jpeg  image/jpeg  image/jpeg  image/jpeg
image/jpeg  image/jpeg  image/jpeg  image/jpeg
image/jpeg  image/jpeg  image/jpeg 
image/jpeg
 
© 2009-2023 NaucMe.cz - Vzdělávací české aplikace pro iPad, iPhone, Android a web | Spravovat obsah